Ciekawe pomysły na prezenty

2 komentarze

Porady

Okazji do sprawienia komuś radości jest naprawdę wiele. Nie muszą to być żadne święta, urodziny czy rocznice. Najważniejsza jest zawsze sama chęć zrobienia komuś przyjemności. Sposobów na to jest oczywiście tyle, ile jest na świecie ludzi i żaden nie musi być kiepski. Można jednak połączyć ze sobą dwie pożyteczne rzeczy, a mianowicie udekorowanie na nowo domu z niesamowitą i niespotykaną niespodzianką, jaką są zdjęcia na ścianie (przykładowo obrazy nieba: https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/niebo).

Jak zaaranżować w ten sposób wnętrze?

Metod może być kilka, w zależności od tego, jaka została obrana strategia. W zasadzie nawet całe mieszkanie można udekorować w ten sposób, jeśli odpowiednio dobierzemy fotografie. Mogą one przedstawiać różnorodne kompozycje oraz zestawienia, na przykład kolejne podróże po świecie, czas spędzony wspólnie przy jakimś zajęciu lub po prostu śmieszne zdjęcia sytuacyjne. W zasadzie nie ma tu żadnych reguł, dekorującego ogranicza jedynie wyobraźnia.

Jak układać obrazy na ścianie?

Na to również nie ma żadnej określonej metody; im ciekawsza kompozycja, tym lepszy i bardziej zaskakujący będzie efekt końcowy. Można próbować robić kompozycje z mniejszych zdjęć lub postarać się o na przykład jedno duże, dominujące na całej ścianie płótno. Trzeba również pamiętać o odpowiednim doborze farb ściennych do tego typu przedsięwzięcia, ponieważ odpowiedni, dobry podkład to połowa sukcesu. Jeśli na przykład kolor farby i tło fotografii byłyby ciemne, całość by się po prostu zlała.

2 comments

Dodaj komentarz