Najlepsze ozdoby do domu

2 komentarze

Najlepsze ozdoby

Nieraz zastanawiamy się, w jaki sposób ozdobić nasze mieszkanie i wyróżnić je spośród tylu innych mieszkań, w których bywamy na co dzień. Oczywiście na rynku pojawia się wiele propozycji, a ceny niektórych z nich są wręcz przytłaczające. Wiele programów telewizyjnych czy blogów poświęconych dodatkom do mieszkań zwraca uwagę na estetykę obrazów tworzonych ze zdjęć – są to najczęściej wielkoformatowe pejzaże, dobrze prezentujące się na gładkich ścianach i w miejscach o minimalistycznym podejściu do ilości mebli.

Jakie obrazy są najlepsze?

Każde wnętrze będzie wymagało innej, odrębnej oprawy. Wszystkie nasze powieszone zdjęcia na ścianie (np. https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/plaza) lubią raczej stonowane kolory, utrzymane w jasnych tonacjach. Takie zabiegi pomagają wyeksponować ciekawe, kolorowe rozwiązania malarskie czy pomagają wyciągnąć barwne nasycenie owych obrazów. Z kolei do ostrych kolorów, ciemnych dobrze komponują się jasne obrazy, związane z przyrodą czy krajobrazami, morzem, jeziorami czy widokami okołopolarnymi. W takich wypadkach możemy mówić o kontrastowych, odważnych zestawieniach.

Co jest najlepsze do naszych sypialni?

Sypialnia jest dla nas miejscem w domu szczególnym, ponieważ to tutaj odpoczywamy i relaksujemy się po całodziennych trudach. Barwy, w jakich jest ona utrzymana, powinny odpowiadać naszym gustom; to ważne, aby nasze samopoczucie było utrzymane na pewnym dobrym poziomie. Również obrazy, które powiesimy, powinny dobrze się nam kojarzyć.

2 comments

Dodaj komentarz