Jakie miasto jest najlepszą dekoracją?

2 komentarze

Najlepsze ozdoby

Przede wszystkim należy rzecz zacząć od tego, w jakich miejscach można umieszczać takie dekoracje ścienne, jak zdjęcia widoków różnych miast, aby były one najkorzystniejsze dla naszego wnętrza. Otóż najchętniej oraz najpowszechniej można się z nimi spotkać w wyposażeniu salonów oraz biur dyrektorskich, z naciskiem jednak na to ostatnie. Miasto daje energię, sprawia wrażenie aktywności i trzymania ręki na pulsie. Internauci na wielu stronach internetowych oraz na wielu portalach, również społecznościowych, tworzy swoje własne rankingi najpiękniejszych miast.

Co króluje?

Oczywiście klasyka, czyli starówki największych i najstarszych miast oraz ich najpiękniejszych starówek. Na pierwszych miejscach tradycyjnie można znaleźć takie miasta jak Kraków, Wrocław czy Warszawa. Takie obrazy jak miasta Nowego Jorku (np. https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/nowy-jork) dają klientom odwiedzającym biuro poczucie czegoś luksusowego, pełnego wieżowców i drogich sklepów. Coraz częściej jednak zaczynają być modne mniej znane polskie miasta, jak na przykład Przemyśl czy Lublin.

Jak eksponować obrazy na ścianę?

Obrazy o dużych formatach lubią być na ścianach same, dlatego najlepszą ekspozycją dla nich będzie zawieszenie ich w centralnym miejscu ściany, najlepiej na środku lub w jednej trzeciej wysokości. Dobrze również, aby ściana, na jakiej jest eksponowany obraz nie była niczym przystawiona, a jej kolor był kolorem neutralnym dla podkreślenia kolorów obrazu i dla uczytelnienia wszystkich elementów znajdujących się na tym obrazie.

2 comments

Dodaj komentarz