Jakie miasto jest najlepszą dekoracją?

2 komentarze

Najlepsze ozdoby

Przede wszystkim należy rzecz zacząć od tego, w jakich miejscach można umieszczać takie dekoracje ścienne, jak zdjęcia widoków różnych miast, aby były one najkorzystniejsze dla naszego wnętrza. Otóż najchętniej oraz najpowszechniej można się z nimi spotkać w wyposażeniu salonów oraz biur dyrektorskich, z naciskiem jednak na to ostatnie. Miasto daje energię, sprawia wrażenie aktywności i trzymania ręki na pulsie. Internauci na wielu stronach internetowych oraz na wielu portalach, również społecznościowych, tworzy swoje własne rankingi najpiękniejszych miast.

Co króluje?

Oczywiście klasyka, czyli starówki największych i najstarszych miast oraz ich najpiękniejszych starówek. Na pierwszych miejscach tradycyjnie można znaleźć takie miasta jak Kraków, Wrocław czy Warszawa. Takie obrazy miasta (np. https://bajkoweobrazy.pl/obrazy-38-Nowy-Jork.html) dają klientom odwiedzającym biuro poczucie czegoś znajomego, co dodaje im otuchy. Coraz częściej jednak zaczynają być modne mniej znane polskie miasta, jak na przykład Przemyśl czy Lublin.

Jak eksponować obrazy na ścianę?

Obrazy o dużych formatach lubią być na ścianach same, dlatego najlepszą ekspozycją dla nich będzie zawieszenie ich w centralnym miejscu ściany, najlepiej na środku lub w jednej trzeciej wysokości. Dobrze również, aby ściana, na jakiej jest eksponowany obraz nie była niczym przystawiona, a jej kolor był kolorem neutralnym dla podkreślenia kolorów obrazu i dla uczytelnienia wszystkich elementów znajdujących się na tym obrazie.

2 comments

Dodaj komentarz